Меси каков што не сме го виделе досега: Што гледаш бе глупаку? (ВИДЕО)


Луи ван Гал беше на чекор до полуфиналето на СП во Катар, но неговата Холандија загуби на пенали во дуелот со финалистот Аргентина. Тој натпревар донесе голема ...
| | веќе видена | слични

Љубов, пасија, религија. Така може да се опише односот на секој Аргентинец кон фудбалот и кон својата репрезентација. СТРАСТ КАКВА ШТО НЕМА НИКАДЕ На 20 ...
| | веќе видена | слични

Денеска се враќаат возбудувањата на Светското првенство во Катар каде од 20.00 часот ќе се игра првото полуфинале помеѓу Аргентина и Хрватска на стадионот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Шпанскиот судија, Матеу Лахоз нема да биде во конкуренција за судење на последните натпревари од Светското првенство.Матеу Лахоз е судија кој често знае да го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ние како ВМРО-ДПМНЕ ќе направиме се за чесно, достоинствено да се прослави роденденот на Гоце Делчев на 4 февруари, рече Александар Пандов, прв човек на ...
сите 735 | | | веќе видена

„Индексот на перцепција на корупцијата 2022“ е уште една независна потврда на она што Алијансата за Албанците постојано го осудува. Во последното мерење на ...
сите 70 | | | веќе видена

Русија преку својата амбасада во Скопје упати реакција до министерот за надворешни работи Бујар Османи да не шири изјави дека Русија го поттикнува соседскиот ...
сите 205 | | | веќе видена

Амасадорот на ЕУ, Дејвид Гир вели дека сите земји кои сакаат да се придружат на ЕУ, треба да ги применуваат стандардите за човекови права. Тоа се очекувањата, ...
сите 272 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 304 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси каков што не сме го виделе досега: Што гледаш бе глупаку? (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: