Цените на половните автомобили ГО ДОСТИГНАА ВРВОТ И ЌЕ ПОЧНАТ ДА ПАЃААТ

Цените на половните автомобили се на својот врв и веројатно ќе се намалат наскоро, процени во четвртокот одделот за финансии на Фолксваген.„Сега сме на врвот“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Германија е силно зависна од увозот на многу клучни суровини и често целосно се потпира на други земји за да ја задоволи својата побарувачка, според студијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарската делегација лично ќе ги чека Бугарите во Скопје да се соберат и „заедно да принесеме цвеќе на гробот на Гоце Делчев“, рече утрово бугарскиот ...
сите 527 | | | веќе видена

Дојде 4-ти февруари, а Ковачевски и Пендаровски не открија кои странски служби шират антимакедонска пропаганда, и самите работат во нивна корист, се вели во ...
сите 201 | | | веќе видена

Бугарскиот европратеник Ангел Џамбаски, за изјавата на бугарскиот министер Даниел Лорер во која тој вели дека охриѓанецот Христијан Пендиков не е бугарски ...
сите 403 | | | веќе видена

Владата одредува каде снимателите ќе снимаат за време на чествувањето на годишнината од раѓањето на Гоце Делчев.На новинарите, пак, влезот во црквата им е ...
сите 169 | | | веќе видена

Владата на денеска донесе одлука со која го задолжи Комитетот за преговори за имплементација на проектот за изградба на инфраструктурниот Коридор 8 да ги ...
сите 83 | | | веќе видена

Азедин Унахи беше вистинско откровение на Светското првенство во Катар и сериозно го сврте интересот на себе од страна на многу поважни клубови од Анже, па ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цените на половните автомобили ГО ДОСТИГНАА ВРВОТ И ЌЕ ПОЧНАТ ДА ПАЃААТ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: