Ди Марија: Мојот проблем во Манчестер јунајтед беше Ван Гал


Луи ван Гал беше на чекор до полуфиналето на СП во Катар, но неговата Холандија загуби на пенали во дуелот со финалистот Аргентина. Тој натпревар донесе голема ...
| | веќе видена | слични

Аргентина денеска одржа лесен тренинг, но фановите на „гаучосите“ имаат причина за загриженост откако Лионел Меси воопшто не се појави на тренингот крај ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не знам кој ќе биде мојот наследник и дали има нешто дефинитивно. Дневната политика никогаш не сум ја следел, затоа што имаме многу ангажмани во Министерството ...
сите 218 | | | веќе видена

Објавата преку која основачот на бугарската фондација „Македнија“, Виктор Стојанов, нуди 200 евра во замена за идентитетот на полицаецот од граничниот премин ...
сите 247 | | | веќе видена

„Рано наутро тргнав од Истанбул за Адана, на пат од илјада километри, сега имам уште околу 200 километри пред мене. Има сообраќајни незгоди на патот, искршени ...
сите 314 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена

Синоќа на Извршниот одбор на СДСМ меѓу сопартијците и премиерот Димитар Ковачевски биле изнесени стравувања од „албанизација“ на Владата, според информациите ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ди Марија: Мојот проблем во Манчестер јунајтед беше Ван Гал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: