Ленин ја нарече Арсовска психопатка


2 копии

Приватните превозници имаа средба во Град Скопје, но ние не функционираме со уцени и притисоци, вели градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска. Во интервју ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Градоначалничката на Скопје Данела Арсовска рече дека конкретно, лично и директно добивала закани од лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. – Сум имала ...
| | веќе видена | слични

Арсовска: Сум добивала закани лично, конкретно и директно од Мицкоски Александра Спасеска 15.12.2022 / 19:54 Македонија Градоначалничката на Град Скопје Данела ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Скопската градоначалничка Данела Арсовска вечерва во „Само интервју“ на „Канал 5“ го обвини опозицискиот лидер Христијан Мицкоски дека ѝ се заканувал. Таа вели ...
| | веќе видена | слични

Во денешното гостување во емисијата „Само вистина“, градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска на прашањето ако има нови избори за Советот дали таа ќе ...
| | веќе видена | слични

Блокадата на Скопје беше на штета на граѓаните и не беше соодветна. Приватните превозници имаа средба во Град Скопје, но ние не функционираме со уцени и ...
| | веќе видена | слични

Во денешното гостување во емисијата „Само вистина“, градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска рече дека имала закани од еден исти центар и посочи дека ...
| | веќе видена | слични

Нова тужба за приватните превозници „Слобода превоз” и „Макекспрес” од Град Скопје, поради, како што се наведува, нанесена економска штета врз буџетот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не стивнуваат реакциите после чествувањето на годишнината од роденденот на најголемиот македонски револуционер Гоце Делчев. Министерството за надворешни ...
сите 301 | | | веќе видена

Во текот на денешниот ден треба да се знаат повеќе детали околу веќе извесното влегување на Алијанса за Албанците во Влада. Иако во претходните денови се ...
сите 183 | | | веќе видена

Најмалку 670 лица загинаа во Турција и Сирија по силниот земјотрес со јачина од 7,4 степени по Рихтер пред зори ја погоди областа северно од турскиот град ...
сите 302 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ленин ја нарече Арсовска психопатка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: