28 годишен Битолчанец удрил во двајца пешаци

5 копии
3 копии

Постојат две главни верзии за тешката автобуска несреќа во која загина едно лице. Едната е човечка грешка поврзана со несоодветна брзина, а другата е техничка ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Алијанса за Албанците чека да види дали владејачките партии ќе ги исполнат нејзините барања за влез во владиното мнозинство и ако тоа не се случи, ...
сите 516 | | | веќе видена

Денес заседаваше Централниот Комитет на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Гоце Делчев при што беа донесени повеќе заклучоци. Пред да ги прочитам заклучоците ...
сите 187 | | | веќе видена

Голем број граѓани денес излегоа пред Младинскиот културен центар да протестираат во одбрана на МКЦ. На собирот имаше голем број музичари, уметници и љубители ...
сите 104 | | | веќе видена

Али Ахмети го повтори повикот на неговиот поранешен владин партнер, експремиерот Зоран Заев, за „камшикари“ од странство, со тоа што би правеле ветинг врз ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

28 годишен Битолчанец удрил во двајца пешаци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: