Јавете се на главна каса


Пишува: Ана Чупеска По кој знае кој пат, при својата посета една особено важна политичка личност каква што е господинот Франк Валтер Штајнмаер, претседателот ...
| | веќе видена | слични

Пишува: Ана Чупеска Кога ќе ја проанализираме подлабоко политичко безбедносната состојба во земјава, невозможно е а да не почуствуваме ИСТОЧЕН ВЕТЕР во лице. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од почетокот на руската агресија во Украина се почести се хибридните закани и напади изведени од домашни и надворешни центри, како во Северна Македонија, така ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Не стивнуваат реакциите после чествувањето на годишнината од роденденот на најголемиот македонски револуционер Гоце Делчев. Министерството за надворешни ...
сите 301 | | | веќе видена

Во текот на денешниот ден треба да се знаат повеќе детали околу веќе извесното влегување на Алијанса за Албанците во Влада. Иако во претходните денови се ...
сите 183 | | | веќе видена

Најмалку 670 лица загинаа во Турција и Сирија по силниот земјотрес со јачина од 7,4 степени по Рихтер пред зори ја погоди областа северно од турскиот град ...
сите 302 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јавете се на главна каса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: