Супер тип со зголемени квоти на девет кеца и седум двојки


По одигрувањето на последниот четвртфинален натпревар на СП меѓу Франција и Англија, букмејкерите веднаш реагираа и ги објавија квотите, и уште сега во Sport ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Англичаните се единствената репрезентација на Мундијалот во Катар што се уште нема добиено картон, ниту жолт, ниту црвен, но вечерва ќе биде на најголемото ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Четвртфиналните дуели на Мудијалот во Катар завршуваат со големото дерби помеѓу Англија и Франција на стадионот „Ал Бајт“. Франција сака да направи подвиг и да ...
| | веќе видена | слични

6842 Мароко – Португалија (16 ч.) Мароко е најпријатното изненадување на Мундијалот и оваа селекција е пред голем предизвик да биде првата африканска земја што ...
| | веќе видена | слични

Според звучноста на ривалот кој го има, Португалија треба најлесно да помине во четвртфиналната пресметка и да се избори за место меѓу најдобрите четири ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 647 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 414 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 233 | | | веќе видена

Според безбедносни извори во Берлин, обуката на украинските војници треба да започне денеска. Германската влада, по консултации со САД, во јануари се согласи ...
сите 248 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 101 | | | веќе видена

„Неверојатно е, но германските тенкови „Леопард“ со насликани крстови повторно ни се закануваат“, рече рускиот претседател во Волгоград (поранешен Сталинград), ...
сите 141 | | | веќе видена

Денеска попладне и во текот на ноќта ќе има повремени врнежи кои ќе бидат претежно од снег со слаб до умерен интензитет. До изутрина на планините снежната ...
сите 223 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Супер тип со зголемени квоти на девет кеца и седум двојки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: