Филипче објави фотографија од успешно оперирано бебенце – Едногодишниот Зоран е ХРАБАР БОРЕЦ

3 копии

Поранешниот министер за здравство и познат неврохирург Венко Филипче, објави слика од едногодишно момче кое поминало тешка операција. „Едногодишниот Зоран е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Денеска е Меѓународниот ден за борба против корупцијата. “Овој ден знаеме дека со сигурност не го слават Зоран Заев, Димитар Дезертер Ковачевски, Драги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во својата најнова емисија Васко Ефтов разгова со Зијад Беќировиќ, еден од директорите на реномираниот институт за блискоисточни и балкански студии ИФИМЕС со ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот министер за здравство, неврохирургот Венко Филипче, на својот фејсбук профил сподели убави вести. Имено едногодишно момче успешно се избори со ...
| | веќе видена | слични

Останато

САД ги повикуваат Бугарија и Македонија да ја деескалираат својата реторика и брзо да ги решат билатералните спорови. Ова за Гласот на Америка го соопштиле од ...
сите 724 | | | веќе видена

СДС излезе со цврст став во врска со изјавата на Даниел Лорер од партијата „Продолжуваме со промените“ (ПП) дека Христијан Пендиков, кој беше претепан во ...
сите 502 | | | веќе видена

Она што јас го знам веќе таму е при крај работата, размислуваат за една или друга варијанта во смисла дали политичката партија Алтернатива ќе остане во влада ...
сите 289 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде променливо облачно, локално ќе има слаби врнежи од снег. Ќе дува умерен до засилен ветер од северен правец. Во Скопје променливо облачно, ...
сите 245 | | | веќе видена

Опожарено е возило БМВ во липковското село Никуштак, соопшти денеска кумановската полиција. Вчера во 11:55 часот во полициско одделение Матејче било пријавено ...
сите 182 | | | веќе видена

Поднесена е кривична пријава против лице од тетовско Стримница за вршење јавен превоз без лиценца, соопшти попладнево Министерството за внатрешни работи. – СВР ...
сите 186 | | | веќе видена

Вечерва во посета на Виниче, во пресрет на празникот Св. Атанасиј. Нека е за многу години, и ова да биде година на промени и почеток на заедничка иднина за ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филипче објави фотографија од успешно оперирано бебенце – Едногодишниот Зоран е ХРАБАР БОРЕЦ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: