18-годишник ја нападнал мајка му пред трговски центар во Аеродром

6 копии
3 копии
8 копии

На 08.12.2022 во 01.30 часот во Полициско одделение Матејче, 60-годишен жител на кумановско село пријавил дека на 07.12.2022 околу 21.35 часот, додека бил во ...
| | веќе видена | слични

Во Полициска станица Карпош е пријавено дека од Јавна установа за згрижување деца се оддалечил нивниот штитеник Р.Џ.М.(15) кој и претходно се оддалечувал и бил ...
| | веќе видена | слични

Жена од селото Пепелиште, Неготинско пријавила дека нејзиниот малолетен син бил физички и психички малтретиран од двајца негови соученици, кои му одземале пари ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Во текот на денешниот ден треба да се знаат повеќе детали околу веќе извесното влегување на Алијанса за Албанците во Влада. Иако во претходните денови се ...
сите 189 | | | веќе видена

Ситуацијата во Газиантеп е страшна, луѓето се очајни, а вториот земјотрес уште повеќе ги налути и исплаши сите Два часа по вториот земјотрес со јачина од 7,5 ...
сите 276 | | | веќе видена

Антонијо Милошоски, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во радио Лидер зборуваше за чествувањето на Гоце Делчев каде потенцираше дека ...
сите 297 | | | веќе видена

Возачот на автомибилот марка „голф“ со гевгелиски регистерски таблички загинал на местото при судир со тешко товарно возило на клучката кај Три Чешми, каде се ...
сите 156 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена

Синоќа на Извршниот одбор на СДСМ меѓу сопартијците и премиерот Димитар Ковачевски биле изнесени стравувања од „албанизација“ на Владата, според информациите ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

18-годишник ја нападнал мајка му пред трговски центар во Аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: