Спасовски и шефовите на АНБ и АР предизвикани на ,,полиграфска” пресметка од екс министер (ВИДЕО)


Екс министерот за внатрешни работи во техничката влада во 2020 година Наќе Чулев кој беше гостин на емисијата Заспиј ако можеш смета дека елиминирањето на ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Инфлуенсерката позната како Ина Многуфина предлага најновиот скандал со возилата во Агенцијата за национална безбедност кои некој директор им ги регистрирал на ...
| | веќе видена | слични

Нов скандал ја тресе Агенцијата за национална безбедност, овојпат поврзан со неколку автомобили кои наместо на име на Агенцијата, биле заведени на лични имиња ...
| | веќе видена | слични

Скандал по скандал во АНБ. После државјанството за контроверзниот украински политичар Олександр Онишченко, во Агенцијата за национална безбедност, има нов ...
| | веќе видена | слични

После случајот Олександр Онишченко, нов скандал ја тресе Агенцијата за национална безбедност, овојпат поврзан со неколку автомобили кои наместо на име на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

-Македонските безбедносни служби подолг временски период се причина за бројни политички кризи во Македонија, рушење на меѓународниот углед, причина се за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во анализа со наслов ,,Игра на тронови, македонска верзија”, новиот портал В1 за кој се вели дека е подигнат од луѓе од безбедносниот систем споделува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ние продолжуваме да ја мислиме Македонија како територија, а не како народ Со нашиот став за преговорите за членство во ЕУ, затворивме многу европски врати за ...
сите 453 | | | веќе видена

Основните претпоставки на ова владино мнозинство се на линија на тоа што Алијанса за Албанци го застапува, а тоа е стратешкото партнерство со САД, продолжување ...
сите 259 | | | веќе видена

Гледаме дека првенците или одговрните лица во бугарските клубови во Македонија се членови на ВМРО-ДПМНЕ и од социјалните мрежи дознаваме дека не така одамна, ...
сите 398 | | | веќе видена

Алијанса на Албанците и без влегувањето најавува дека би гласала за уставните амандмани, што значи дека доколку овој чекор се случи не прави разлика во таа ...
сите 220 | | | веќе видена

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна ...
сите 409 | | | веќе видена

Поранешниот министер за надворешни работи од СДСМ Никола Димитров, во вечерашното гостување во Тема на денот на ТВ Сител говорејќи за македонско бугарските ...
сите 248 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, придружуван од сопартијци, вечерва ги продолжи средбите со граѓаните на општина Врапчиште. Пред присутните, покрај Ахмети, се ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасовски и шефовите на АНБ и АР предизвикани на ,,полиграфска” пресметка од екс министер (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: