БЕШЕ ГОЛЕМ ЧОВЕК: КАКО Д-Р ЈОВИЦА УГРИНОВСКИ ГО СПАСИ ЖИВОТОТ НА МАЛИОТ ДАВИД - трогателната приказна ја објави Аџибадем Систина

Болницата АџиБадем Систина сподели трогателна приказна за тоа како големиот лекар, проф.д-р Јовица Угриновски, го спаси животот на едно мало момче. Д-р ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Поранешниот министер за здравство и познат неврохирург Венко Филипче, објави слика од едногодишно момче кое поминало тешка операција. „Едногодишниот Зоран е ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот министер за здравство, неврохирургот Венко Филипче, на својот фејсбук профил сподели убави вести. Имено едногодишно момче успешно се избори со ...
| | веќе видена | слични

Венко Филипче, поранешниот министер за здравство, а сега активен неврохирург кој оперира пациенти, имаше сложена и хумана мисија, да изрши операција на глава ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат реакциите по смртта на познатиот неврохирург, професор д-р Јовица Угриновски, кој вчера беше погребан на градските гробишта во Бутел. Бројни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не знам кој ќе биде мојот наследник и дали има нешто дефинитивно. Дневната политика никогаш не сум ја следел, затоа што имаме многу ангажмани во Министерството ...
сите 216 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите после чествувањето на годишнината од роденденот на најголемиот македонски револуционер Гоце Делчев. Министерството за надворешни ...
сите 29 | | | веќе видена

Во текот на денешниот ден треба да се знаат повеќе детали околу веќе извесното влегување на Алијанса за Албанците во Влада. Иако во претходните денови се ...
сите 195 | | | веќе видена

Граѓаните на Турција, кои останаа заробени под урнатините во текот на ноќта по разорниот земјотрес, преку статуси и фотографии на социјалните мрежи бараат ...
сите 312 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БЕШЕ ГОЛЕМ ЧОВЕК: КАКО Д-Р ЈОВИЦА УГРИНОВСКИ ГО СПАСИ ЖИВОТОТ НА МАЛИОТ ДАВИД - трогателната приказна ја објави Аџибадем Систина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: