ТЕНДЕРИ: РУД-КОП ЗА 6 ГОДИНИ „ИСКОПА“ ТЕНДЕРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД ОКОЛУ 43 МИЛИОНИ Евра

Време зa читање: 3 минути Порталот Пари веќе анализираше кои се компаниите што ги добиле најголемите 5 тендери во текот на годинава , а во ова продолжение ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во светот, за жал, женскиот труд сѐ уште се цени помалку од машкиот, а и на менаџерските позиции жени има помалку отколку мажи. Порталот Пари , со цел да го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ние како ВМРО-ДПМНЕ ќе направиме се за чесно, достоинствено да се прослави роденденот на Гоце Делчев на 4 февруари, рече Александар Пандов, прв човек на ...
сите 678 | | | веќе видена

„Индексот на перцепција на корупцијата 2022“ е уште една независна потврда на она што Алијансата за Албанците постојано го осудува. Во последното мерење на ...
сите 70 | | | веќе видена

Русија преку својата амбасада во Скопје упати реакција до министерот за надворешни работи Бујар Османи да не шири изјави дека Русија го поттикнува соседскиот ...
сите 205 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 304 | | | веќе видена

„Кој се грижи за македонскиот Устав и како македонското државно устројство се брани и се заштитува од оние, од кои тоа најмногу се очекува? Притисоците и ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТЕНДЕРИ: РУД-КОП ЗА 6 ГОДИНИ „ИСКОПА“ ТЕНДЕРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД ОКОЛУ 43 МИЛИОНИ Евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: