Специјалите на Sport Life се хит, замислете си игра, има сè што ќе посакате од Мундијалот во Катар (Фото)

Специјалите што ги подготви Sport Life се хит и буквално нудат се што можете да замислите да одиграте, сингл или како комбинација на тикет на натпреварите од ...
| | веќе видена | слични

Денеска стартува нокаут-фазата на Светското првенство во Катар, ќе се играат два натпревари кои очекувано се де од денешните квоти на денот. Ако ги одиграте ...
| | веќе видена | слични

Кошаркарската НБА-лига вечерва продолжува со 11 нови натпревари, а најголемо внимание предизвикува дуелот меѓу Милвоки бакс и ЛА Лејкерс. Милвоки е фаворит на ...
| | веќе видена | слични

Пред четири години на СП во Русија, Србија и Швајцарија во третото коло одлучуваа кој да оди во осминафинале, а истата ситуација ја има и сега во Катар. На ...
| | веќе видена | слични

Одличен избор има во Супер типот на Sport Life и како џокери со специјални коефициенти ги има сите четири мундијалски натпревари, а на нив им парираат и ...
| | веќе видена | слични

Квотите на денот стандардно во овој период се составени со натпревари од Мундијалот во Катар, а денеска има две интересни репризи од претходните Светски ...
| | веќе видена | слични

Точно цел еден тим од 11 германски репрезентативци се во понудата на Sport Life со вториот блок на Специјален сингл за денешната мундијалска програма од четири ...
| | веќе видена | слични

Повторно Специјалните синглови што ги подготвува Sport Life се магнет за обложувачите поради атрактивната понуда со игри од Мундијалот во Катар, што можат да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дводневниот билатерален скрининг состанок за Поглавјето 23, „Правосудство и фундаментални права“, покажа дека имаме системски капацитет и подготвеност да го ...
сите 378 | | | веќе видена

ДОЈАВИ ЗА БОМБИ ИМАШЕ И ВО КАВАДАРЦИ Денес по пријава за поставена бомба во неколку основни и средни училишта во Кавадарци, евакуирани се учениците и тоа од: ...
сите 269 | | | веќе видена

Познатиот неврохирург доктор Јовица Угриновски денес почина на 77 години по долго и тешко боледување. Веста ја соопштија од „Неуромедика“ чии основач беше тој. ...
сите 52 | | | веќе видена

Разбравме дека ќе биде отворен Уставот на Република Македонија, со цел во него да бидат впишани уште етнички заедници, па сакаме во него да влеземе и ние ...
сите 45 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) ги ИЗбираше своите раководни тела Младен Чадиковски повторно е избран за претседател на Здружението на новинарите ...
сите 61 | | | веќе видена

Не трпам директори кои не плаќале струја, изјави денеска премиерот Димитар Ковачевски. Тој додаде дека државата ќе мора да им ги покрие долговите за струја на ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Специјалите на Sport Life се хит, замислете си игра, има сè што ќе посакате од Мундијалот во Катар (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: