Huawei Watch GT 3 SE - најлесниот модел во серијата GT 3, со траење на батеријата до 2 недели


Најновиот и најлесниот претставник на хит серијата паметни часовници WATCH GT 3 сега може да се најде и на македонскиот пазар - HUAWEI WATCH GT 3 SE. Со своето ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Конечно е крајот на ноември, времето на најголемите попусти во годината, а сите оние кои го чекаа овој период за да купат нов смартфон или апарати за дома, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Бујар Османи во интервју за бугарската „Vbox7“ повторно го осуди нападот со огнено оружје врз културниот клуб „Цар Борис Трети“ ...
сите 243 | | | веќе видена

„Владата предводена од СДСМ го усвои Буџетот за 2023 година и тој сега се наоѓа во Собранието. Буџетот за 2023 година е развоен и е одговор на последиците од ...
сите 239 | | | веќе видена

На 25 и 26 ноември, во времето од 23.00 часот до 03.00 часот, од страна на полициски службеници од криминалистичката полиција и од униформираната полиција при ...
сите 386 | | | веќе видена

Владиниот извештај за штедење на струјата лоцира појава на енормно, дури незамисливо зголемување на потрошувачка на електрична енергија во селото Арачиново, ...
сите 199 | | | веќе видена

Владата им го одзема на нашите студенти и така сиромашниот оброк, кој видовме дека е сочинет од јајце и зденка, додека младите врсници од Берлин, Лондон, Париз ...
сите 150 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei Watch GT 3 SE - најлесниот модел во серијата GT 3, со траење на батеријата до 2 недели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: