Поликлиниката Чаир ќе добие донација амбулантно возило

3 копии
2 копии

Шуто Оризари денеска доби ново амбулантно возило, објави вицепремиерот за европски интеграции Бојан Маричиќ за уште еден успех на Владата на премиерот Димитар ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Државните награди „Св. Климент Охридски“ за 2022 година за долгогодишни остварувања во областа на воспитанието, образованието, културата, уметноста, ...
сите 200 | | | веќе видена

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 853 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 63 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поликлиниката Чаир ќе добие донација амбулантно возило

Од:
До кого (е-маил):
Порака: