Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм, а потоа постави црна профилна слика: Фановите загрижени


Пејачката пред само неколку дена објави видео со својот сопруг Пејачката Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на ...
| | веќе видена | слични

И двајцата наполнија 100 години, а се допишуваат од 30-тите години на минатиот век. Тој живее во Велика Британија, а таа живее во САД.Џеф Бенкс живее во Девон ...
| | веќе видена | слични

Во ексклузивното интервју за Apple Music 1, Џенифер Лопез конечно откри како таа и Бен Афлек се заљубиле еден во друг пред речиси 20 години. Славниот пар се ...
| | веќе видена | слични

Пејачката и глумица Џенифер Лопез во интервју за Apple Music откри за првото раскинување со нејзиниот сопруг Бен Афлек. Таа раскажа како се чувствувала по ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез неодамна во едно интервју го промовираше својот нов албум којшто претставува продолжение на она кое пред многу години го посветила на својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез проговори за специјалната порака што Бен Афлек ѝ ја изгравирал на свршеничкиот прстен, пренесува Daily Mail. ...
| | веќе видена | слични

Додека многумина своите партнери ги запознаваат преку пријатели, на ноќно излегување или преку апликации на интернет, 30 годишната Кристи својот сегашен сопруг ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Џенифер Лопез претходниве денови ги загрижи фановите. Пред неколку денови, милиони фанови ширум светот биле загрижени поради тоа што пејачката ...
| | веќе видена | слични

Додека многу луѓе ги запознаваат своите партнери преку пријатели, на ноќно излегување или додека прелистуваат низ апликациите за запознавање, 30-годишната ...
| | веќе видена | слични

53-годишната Кетрин Зета Џоунс, која овие денови ја гледаме во серијата „Wednesday“ во која го толкува ликот на Мортиша Адамс, се осврнала на подемите и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нема никаква реакција од Градот Скопје, никој ништо не кажува од нивна страна и засега блокадите ќе останат, изјави за МИА директорот на приватниот автобуски ...
сите 280 | | | веќе видена

Денес требаше Арсовска да излезе и да понуди решение, но таа два дена смислувала што да излаже, обвинија од ВМРО ДПМНЕ. Во продолжение соопштението од ...
сите 297 | | | веќе видена

Инспириран од дојавите за бомби во училиштата, и ученик од скопски Карпош испратил заканувачки пораки за поставени експлозиви во четири скопски училишта.Оваа ...
сите 272 | | | веќе видена

Познатиот неврохирург доктор Јовица Угриновски денес почина на 77 години по долго и тешко боледување. Веста ја соопштија од „Неуромедика“ чии основач беше тој. ...
сите 52 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, ни открива дека „со внесувањето на Бугарите во македонскиот Устав ќе се побие тезата дека сме ист народ“. – ...
сите 23 | | | веќе видена

По детални проверки на Одделот за внатрешна контрола и криминалистички истраги, комплетно е расчистен случајот со нелегалното користење на т.н. флешери, за кој ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм, а потоа постави црна профилна слика: Фановите загрижени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: