Реонот околу Цветен пазар без вода

3 копии

Поради уличен дефект на водоводна мрежа, без вода од 12 часот ќе бидат корисниците на улиците „Кримска“ и „Коста Абрашевиќ“, како и Гинекологија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поради дефект во шахта од Ф 1″ на ул.1 бр.112 во село Батинци, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ова село. Од ЈП Водовод и канализација ...
| | веќе видена | слични

На ден 02.12.2022 поради дефект во шахта од Ф 1” на ул.1 бр.112 с.Батинци, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул.1 с.Батинци. Прекинот ќе трае ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Поради технички интервенции во електро дистрибутивната мрежа, без струја денеска ќе бидат делови од селата Батинци и Волково, Општина Илинден и од населбите ...
| | веќе видена | слични

ЕВН со информација дека поради технички интервенции во електро дистрибутивната мрежа, денеска (02.12.2022, петок), без електрична енергија ќе бидат следните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Државните награди „Св. Климент Охридски“ за 2022 година за долгогодишни остварувања во областа на воспитанието, образованието, културата, уметноста, ...
сите 200 | | | веќе видена

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 853 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 63 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 77 | | | веќе видена

Контроверзиите помеѓу Џердан Шаќири и српските навивачи и новинари продолжија и по вчерашниот пораз на Швајцарија од Португалија со 6:1. Новинар на српски ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реонот околу Цветен пазар без вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: