Некои од најпопуларните уреди на Xiaomi до крајот на ноември и до 45 отсто поевтини


2 копии

Конечно е крајот на ноември, времето на најголемите попусти во годината, а сите оние кои го чекаа овој период за да купат нов смартфон или апарати за дома, ...
| | веќе видена | слични

Најновиот и најлесниот претставник на хит серијата паметни часовници WATCH GT 3 сега може да се најде и на македонскиот пазар - HUAWEI WATCH GT 3 SE. Со своето ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ води политика која што ја чувствуваме како вибрација од народот за одбрана на националните интереси на македонскиот народ кој во сите релевантни ...
сите 264 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во интервју во емисијата 360 Степени на ТВ Алсат М за скандалот со издавање на државјанство на украинскиот ...
сите 348 | | | веќе видена

Владите на Северна Македонија и Бугарија го осудија нападот врз бугарскиот клуб „Цар Борис Трети“ во Охрид, трет за месец и поливина по неговото отворање. ...
сите 206 | | | веќе видена

Никогаш не сум се согласувал со ставовите и позициите на Ванчо Михајлов во однос на многу сутествени теми, вели лидерот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски. ...
сите 69 | | | веќе видена

Владата им го одзема на нашите студенти и така сиромашниот оброк, кој видовме дека е сочинет од јајце и зденка, додека младите врсници од Берлин, Лондон, Париз ...
сите 178 | | | веќе видена

БУГАРСКИ ПРАТЕНИК СО ПРОВОКАЦИЈА ВО СКОПЈЕ Македонија е втора бугарска држава, вели бугарскиот пратеник Костадин Костадинов на отворањето на ...
сите 72 | | | веќе видена

АД ЕСМ денеска соопшти дека навреме ја исполниле обврската за снабдување со поевтина електрична енергија на прехранбената индустрија за основните намирници, на ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Некои од најпопуларните уреди на Xiaomi до крајот на ноември и до 45 отсто поевтини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: