Крај на сезоната за Лукас Ернандез

3 копии
2 копии

Германскиот шампион Баерн Минхен ја отфрли можноста во зимскиот преоден рок да се засили со Кристијано Роналдо. Португалецот непосредно пред стартот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актуелниот светски шампион Франција со две победи во првите две кола обезбеди пласман во нокаут-фазата на Светското првенство во Катар, но селекторот Дидие ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува Л'Екип, Лукас Ернандез размислувал за крај на кариерата по тешката повреда против Австралија, моралот на дефанзивецот бил на многу ниско ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Правораздавачите“ се имуни на лелеците и солзите на родителите, кои по нечија туѓа вина го изгубиле својот млад син. Ова е ставот на Бојан Петровски, брат на ...
сите 98 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите по смртта на познатиот неврохирург, професор д-р Јовица Угриновски, кој вчера беше погребан на градските гробишта во Бутел. Бројни ...
сите 46 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски на денешната прес-конференција критикувајќи го однесувањето на претседавачот на Советот на Град Скопје, Трајко Славевски, нагласи ...
сите 99 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи на Бугарија, Николај Милков вели дека во Македонија била силна реакција во однос на тоа треба да се направи и дека притисокот е ...
сите 187 | | | веќе видена

При денешната посета на германскиот претседател Штајнмаер на Кавадарци беше остварена средба и со градоначалникот Митко Јанчев. Разговараа на повеќе теми, при ...
сите 262 | | | веќе видена

По две недели пауза, повторно дојави за бомби во 9 средни училишта. Но за прв пат закана за поставен експлозив добија и две основни училишта. Станува збор за ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крај на сезоната за Лукас Ернандез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: