СП2022: Буфон повтори дека навива за Камерун

2 копии
2 копии
3 копии

Останато

Германскиот претседател Франк-Валтер Штајнмаер, во својот говор во албанскиот Парламент порача албанските пратеници да ги остават настрана политичките разлики ...
сите 261 | | | веќе видена

„Правораздавачите“ се имуни на лелеците и солзите на родителите, кои по нечија туѓа вина го изгубиле својот млад син. Ова е ставот на Бојан Петровски, брат на ...
сите 97 | | | веќе видена

Полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Кочани денеска го лишија од слобода 33-годишниот И.П. од Кочани поради основи на сомнение дека во текот ...
сите 290 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите по смртта на познатиот неврохирург, професор д-р Јовица Угриновски, кој вчера беше погребан на градските гробишта во Бутел. Бројни ...
сите 46 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски на денешната прес-конференција критикувајќи го однесувањето на претседавачот на Советот на Град Скопје, Трајко Славевски, нагласи ...
сите 97 | | | веќе видена

Треба да постои одговорност и таа да се лоцира, потенцира министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски во врска со случајот со украинскиот државјанин ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СП2022: Буфон повтори дека навива за Камерун

Од:
До кого (е-маил):
Порака: