Витаминка  на големиот саем за храна и пијалаци „Интерфуд енд Дринк“

3 копии

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
| | веќе видена | слични

Благодарение на прекуграничната е-трговија и на магацините во странство кои ги изнајмуваат кинеските компании, нивните производи во денешницата стигнуваат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Технолошкиот развој и напредокот на мобилната мрежа во најголемата светска економија доживува вистински бум. Покриеноста со најновото достигнување кога станува ...
| | веќе видена | слични

Кога купуваат во јапонските продавници за апарати за домаќинство, клиентите секогаш можат да видат кинески брендови на видливи места во последниве години. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повлекувањето на Ленин Јованоски ниту ќе стави крај на блокадите, ниту пак ќе го испере ВМРО-ДПМНЕ за одговорноста за блокадите на Скопје и отежнатиот живот на ...
сите 177 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 204 | | | веќе видена

Германската комора во Македонија се осврнува на неодамнешната посета на германскиот претседател Франк-Валтер Штајнмајер на нашата држава. Како што е познато, ...
сите 70 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска ја одржа 11 седница на која дискутираше за предизвиците од енергетската криза, каде посебно внимание беше посветено на дописот ...
сите 235 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Витаминка  на големиот саем за храна и пијалаци „Интерфуд енд Дринк“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: