Студентски пакет „За чиста 10-ка“ на Халкбанк со низа бенефиции за идните академски граѓани

Како банка која постојано води грижа за потребите и барањата на различните категории граѓани, Халкбанк креираше нов производ наречен „За чиста10-ка“, овојпат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новото време со промените што ги носи со себе секогаш носи и нови поволности и привилегии. Особено во финансискиот свет, каде што банката станува ваш партнер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Алијанса за Албанците чека да види дали владејачките партии ќе ги исполнат нејзините барања за влез во владиното мнозинство и ако тоа не се случи, ...
сите 502 | | | веќе видена

Има надворешни фактори кои не сакаат Бугарија и Македонија да бидат во добри односи. Тоа се оние луѓе кои не сакаат РСМ да биде дел од Европската Унија. Тоа се ...
сите 831 | | | веќе видена

Бугарскиот европратеник Ангел Џамбаски не престанува со обвинувањата на сметка на Македонија и во објава на Фејсбук вели дека „пропагандата ...
сите 255 | | | веќе видена

Лидерот на партијата Вазраждание која има 27 пратеници во парламентот на Бугарија кој е составен од 240 народни претставници отворено бара припојување на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Студентски пакет „За чиста 10-ка“ на Халкбанк со низа бенефиции за идните академски граѓани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: