Најпродаваниот модел на „Грин Машинс“ на БРАКО продолжува да биде атрактивен за Саудиска Арабија


Најпродаваниот моделна брендот на БРАКО „Грин Машинс“, возилото GM636, се покажува како многу практично и ефикасно при работата и затоа го држи приматот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
5 копии

Електричните возила на „Брако“ од линијата „Грин машинс“ ќе бидат изложени на саемот во Скопје насловен „Денови на електромобили“, во организација на Ист гејт ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 842 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 208 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најпродаваниот модел на „Грин Машинс“ на БРАКО продолжува да биде атрактивен за Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: