Центар доби уште еден пензионерки клуб

2 копии

Позитивен пример од генерал потполковник Методија Величковски поранешен началник на генералштабот на АРМ. Наместо да организира прослава за крајот на одличната ...
| | веќе видена | слични

Од Црвениот крст на град Скопје споделија една навистина позитивна приказна од хуман карактер. -Генерал потполковник Методија Величковски, со своето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Алијанса за Албанците чека да види дали владејачките партии ќе ги исполнат нејзините барања за влез во владиното мнозинство и ако тоа не се случи, ...
сите 504 | | | веќе видена

Новата бугарска декларација за Македонија која треба да се најде на гласање во бугарското Собрание содржи девет точки. Одговорот од македонска страна е ...
сите 485 | | | веќе видена

– Доколку започне дијалог на високо ниво, во кој треба да учествува и тој, амбасадорот може да се врати во секој момент, додаде Милков на прес-конференција на ...
сите 437 | | | веќе видена

Али Ахмети го повтори повикот на неговиот поранешен владин партнер, експремиерот Зоран Заев, за „камшикари“ од странство, со тоа што би правеле ветинг врз ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Центар доби уште еден пензионерки клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: