Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

2 копии
2 копии
2 копии

На 8.10.2022 полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Н.И.(37) од с.Арачиново, скопско. Тој се сомничи дека во 12.40 часот во с.Арачиново, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Сите фактури кон приватните превозници се исплатени, изјави денеска директорот на Јавното сообраќајно претпријатие „Скопје“, Александар Стојковски, на ...
сите 426 | | | веќе видена

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Kонтроверзниот украински бизнисмен Олександар Онишченко за Сител вели дека сите документи со кои го добил македонското државјанство се легални. Онишченко ...
сите 289 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

Од:
До кого (е-маил):
Порака: