21-годишна девојка НАПАДНАЛА ПОЛИЦАЕЦ

Љубовна драма се случила во Гостивар, каде жена на возраст од 29 години заврши во полиција, откако го претепала бившиот љубовник. П олициски службеници на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 8.10.2022 полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Н.И.(37) од с.Арачиново, скопско. Тој се сомничи дека во 12.40 часот во с.Арачиново, ...
| | веќе видена | слични
11 копии
2 копии

Српски државјанин со бугарско „бмв“ се обидел да ѝ избега на полицијата, но излетал од патот и се дал во бегство. Тој е приведен, а во автомобилот се наоѓале ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата – 9-ти декември. Премиерот Димитар Ковачевски испрати јасна порака дека Владата има ...
сите 178 | | | веќе видена

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 844 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 208 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

21-годишна девојка НАПАДНАЛА ПОЛИЦАЕЦ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: