Прилеп: Маж удрил жена со пиштол пред нејзиниот син

2 копии
3 копии

Миистерството за внатрешни работи информира дека на 07.10.2022 во 16.30 часот на подрачјето на Шуто Оризари од полициски службеници од СВР Скопје биле лишени ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 07.10.2022 во 23.45 часот во ОВР Кочани е пријавено дека пред зграда на ул.„Ѓорче Петров“ во Кочани бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад извршен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прилеп: Маж удрил жена со пиштол пред нејзиниот син

Од:
До кого (е-маил):
Порака: