Стопанска банка: Во октомври можете да ја платите само каматата без главнината на вашите кредитни картички

Време зa читање: < 1 минутa Промотивно во месец октомври – платете ја само каматата без главнината на вашите кредитни картички, за сите корисници на кредитни ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa И оваа година Комерцијална банка со големо задоволство ја дава својата поддршка на Меѓународниот фестивал на влашки песни и ора ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути На овој начин, СОС Детско село доби нови СОС Пријатели, кои ја препознаа нивната хумана мисија и кауза и на месечно ниво ќе донираат ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Многу насмевки и добро расположение, тоа беше главната одлика на годинешниот настап на тимот на Стопанска Банка АД Скопје на Скопски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата – 9-ти декември. Премиерот Димитар Ковачевски испрати јасна порака дека Владата има ...
сите 178 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ за една година направија хаос во Скопје. Го доведоа градот до колапс, со блокирани сообраќајници, нефункционални институции, а ...
сите 799 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 210 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стопанска банка: Во октомври можете да ја платите само каматата без главнината на вашите кредитни картички

Од:
До кого (е-маил):
Порака: