(ВИДЕО) Како изгледал Жељко Јоксимовиќ на 4 години, баба му побарала да го снимаат како свири на хармоника


Пејачот Жељко Јоксимовиќ денес важи за еден од најпрепознатливите уметници на Балканот. Покрај музичката кариера, тој се посвети и на продукциската работа, а ...
| | веќе видена | слични

Ана Марија за сите тие години родила дури дванаесет деца (нејзиниот внук во коментарите навел дека само една тетка веќе ја нема), а една од нејзините ќерки се ...
| | веќе видена | слични

Г-ѓа Ана Марија од Моролеон, Мексико го прославила својот 105-ти роденден, а во оваа прилика нејзиниот внук почнал да објавува на ТикТок како изгледа ...
| | веќе видена | слични

Бројни остварени музички ѕвезди уште од мали нозе го покажувале својот талент или пак одредена склоност кон музиката и одредени инструменти. Така е и со еден ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот пратеник на Алтернатива Скендер Реџепи, кој одредено време делува како независен пратеник, вели дека неговите сопартијци не успеале да ги постигнат ...
сите 393 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски соопшти дека денеска нема да има средби со лидерите на Алијанса за Албанците и на Алтернатива – Арбен Таравари и Африм Гаши. ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши, на вчерашната прес-конференција, по поставено прашање од новинарите, со несоодветен и дрзок коментар ги омаловажи. ...
сите 80 | | | веќе видена

МВР информира дека денеска, во периодот од 12.00 до 16.00 часот, на територијата на земјава е спроведена акциска контрола на возила што вршат јавен превоз на ...
сите 212 | | | веќе видена

Владата на денеска донесе одлука со која го задолжи Комитетот за преговори за имплементација на проектот за изградба на инфраструктурниот Коридор 8 да ги ...
сите 76 | | | веќе видена

На денешната прес конференција портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски беше прашан од медиумите за тоа што Алијанса вели дека ВМРО-ДПМНЕ е нереформирана и ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Како изгледал Жељко Јоксимовиќ на 4 години, баба му побарала да го снимаат како свири на хармоника

Од:
До кого (е-маил):
Порака: