Сакаат да отстранат некои содржини: Хари и Меган преговараат со Нетфликс?


Многу кралски експерти рекоа дека таткото на Хари, кралот Чарлс Трети, ќе го одложи давањето на титулите принц и принцеза на нивните деца Арчи и Лилибет додека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нејзини гости биле Маргарет Чо и Лиза Кинг со кои разговарала за тинејџерските денови и низ разговорот открила досега непознати детали од нејзиниот живот. Таа ...
| | веќе видена | слични

Кралскиот експертка Кејти Никол во својата книга „The New Royals“ открила посебен прекар со којшто новиот британски монарх ја нарекува Меган Маркл, што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Британскиот принц Хари, кој во последните години предизвика вистинска бура во кралското семејство и придонесе доста незгодни детали да испливаат во јавноста, ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл беа изоставени од официјалниот портрет на кралското семејство, па сега објавија нивни посебни фотографии на „Инстаграм“. Ги објавија ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Меган Маркл не е единствената во кралското семејство која имала проблем со родителите, или барем еден од нив.Бившата војвотка од Сусекс доживуваше вистинска ...
| | веќе видена | слични

Според медиумите, двојката е загрижена поради некои изјави за кралското семејство во документарецот, со кои сакаат да се смират, но Нетфликс сè уште не сака да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сакаат да отстранат некои содржини: Хари и Меган преговараат со Нетфликс?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: