Еве како Ковачевски лаже дека ни ја субвенционира цената на струјата!

Еве како Ковачевски лаже дека ни ја субвенционира цената на струјата!,објаснува на социјалните мрежи главниот и одговорен уредник на Радио Лидер, Љупчо Златев. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ламборџини е дефинитивно најпознат по своите суперавтомобили, но има и некои други производи. Како и многу други производители на автомобили, Ламборџини има ...
| | веќе видена | слични

Во текст во кој тврди дека ,,Електричната енергија не е субвенционирана од Владата, туку е субвенционирана е нивната неспособност…”, екс пратеникот Илија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Електричната енергија не е субвенционирана од Владата, субвенционирана е нивната неспособност, пишува Илија Димовски од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, на социјалната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 842 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 208 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 87 | | | веќе видена

Градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска во синоќешното гостување во „360“ говореше за катуелните проблеми со јавниот автобуски превоз во главниот град. ...
сите 28 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како Ковачевски лаже дека ни ја субвенционира цената на струјата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: