Благодарница од Здружението на слепи лица од Битола за СН Осигурителен Брокер како општествено одговорна компанија

Здружението на слепи лица од Битола додели благодарница за СН Осигурителен Брокер АД Битола како општествено одговорна компанија. Ова следи откако со поддршка ...
| | веќе видена | слични

Во рамките на изборот на најуспешните од областа на земјоделството за 2022 година, здружението на земјоделци „Современо земјоделство“ му додели признание на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 842 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 208 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Благодарница од Здружението на слепи лица од Битола за СН Осигурителен Брокер како општествено одговорна компанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: