Урнебесен одговор на студент за политичките настани го освои регионот


Студент по политички науки не се снашол во одговор на прашање за политичките настани во неговата земја. Студентот од Црна Гора го освои регионот со неговиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На социјалните мрежи се споделува видео со млад македонски полицаец кој пред да стигне на работа рано утрото на улица среде Скопје прави склекови. Како што се ...
| | веќе видена | слични

На социјалните мрежи се шири видео од млад човек, облечен во полициска униформа како вежба на тротоар. Тој се крие позади автомобил со скопкси регистарски ...
| | веќе видена | слични

Млад полицаец среде Скопје, на улица, одлучи да си го заврши пропуштениот тренинг. За среќа, некој успеал да го овековечи моментот со камера, па тоа видео ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот од ДУИ, Арбер Адеми вели дека уставните измени нема да наштетат на Македонија и смета дека Бугарите треба ги внесат во Уставот. Кажа дека треба да ...
сите 110 | | | веќе видена

„Правораздавачите“ се имуни на лелеците и солзите на родителите, кои по нечија туѓа вина го изгубиле својот млад син. Ова е ставот на Бојан Петровски, брат на ...
сите 98 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите по смртта на познатиот неврохирург, професор д-р Јовица Угриновски, кој вчера беше погребан на градските гробишта во Бутел. Бројни ...
сите 46 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи на Бугарија, Николај Милков вели дека во Македонија била силна реакција во однос на тоа треба да се направи и дека притисокот е ...
сите 194 | | | веќе видена

При денешната посета на германскиот претседател Штајнмаер на Кавадарци беше остварена средба и со градоначалникот Митко Јанчев. Разговараа на повеќе теми, при ...
сите 169 | | | веќе видена

Амбасадорката на Македонија во Софија, Агнеса Руси-Поповска, ќе биде повикана денеска во министерството за надворешни работи, каде што ќе и биде врачен остар ...
сите 82 | | | веќе видена

Екс министерот за внатрешни работи во техничката влада во 2020 година Наќе Чулев кој беше гостин на емисијата Заспиј ако можеш смета дека елиминирањето на ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесен одговор на студент за политичките настани го освои регионот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: