НОВО ПОНИЖУВАЊЕ за Хари и Меган

Кралскиот експертка Кејти Никол во својата книга „The New Royals“ открила посебен прекар со којшто новиот британски монарх ја нарекува Меган Маркл, што ...
| | веќе видена | слични

Принцезата Ана, ќерката на покојната кралица Елизабета и принцот Филип, ја воодушеви јавноста со гест кој уште еднаш покажа дека и покрај големото богатство, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Британскиот принц Хари, кој во последните години предизвика вистинска бура во кралското семејство и придонесе доста незгодни детали да испливаат во јавноста, ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл беа изоставени од официјалниот портрет на кралското семејство, па сега објавија нивни посебни фотографии на „Инстаграм“. Ги објавија ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Британскиот крал Чарлс Трети се очекува да биде крунисан на 3 јуни следната година на церемонија во Вестминстерската опатија, соопштија британските власти. ...
| | веќе видена | слични

Според медиумите, двојката е загрижена поради некои изјави за кралското семејство во документарецот, со кои сакаат да се смират, но Нетфликс сè уште не сака да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВО ПОНИЖУВАЊЕ за Хари и Меган

Од:
До кого (е-маил):
Порака: