18-годишна скопјанка пријавила повозрасен маж од Трубарево кој ја пипкал и се самозадоволувал


Во текот на вчерашниот ден во 14:30 часот на подрачје на Гази Баба, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода е В.Б.(62) од с.Трубарево, Скопско, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Двајца млади косовски државјани вчера се уапсени во кругот на касарната „Илинден“, поради сомнение дека неовластено влегле и снимале во воен објект, соопшти ...
| | веќе видена | слични

На 05.10.2022 околу 19:30 часот на ул.„Костурски херои“ во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Ш.Е.(41) од Скопје, затоа што на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска во синоќешното гостување во „360“ говореше за катуелните проблеми со јавниот автобуски превоз во главниот град. ...
сите 473 | | | веќе видена

Денеска се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата – 9-ти декември. Премиерот Димитар Ковачевски испрати јасна порака дека Владата има ...
сите 178 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 210 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

18-годишна скопјанка пријавила повозрасен маж од Трубарево кој ја пипкал и се самозадоволувал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: