СДСМ: Да го разгледаме предлогот за референдум на Левица и ќе го кажеме ставот

СДСМ: Да го разгледаме предлогот за референдум на Левица и ќе го кажеме ставот Филип Здравески 28.09.2022 / 17:47 Македонија Ставот за предлогот за референдум ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Да го разгледаме предлогот за референдум на Левица и ќе го кажеме ставот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: