Панчо се налути на ФФМ: Од што лечите фрустрации не најдовте ни за сходно да го поздравите Горан Пандев

Панчо од ДНК, кој важи за голем фудбалски фан, отворено ја критикуваше Фудбалската федерација откако Македонија загуби од Грузија и Бугарија и заврши на ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот македонски репрезентативец Горан Пандев зборуваше за неговиот поранешен клуб Наполи, кој вчера славеше со убедливи 6-1 против Ајакс во третото коло ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската фудбалска икона, Горан Пандев е полн со пофалби за Наполи кој игра импресивно и во Серија А и во Лигата на шампионите во досегашниот дел од ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев кој неодамна и официјално објави крај на неговата кариера смета дека екипата на Наполи кој е негов поранешен тим го игра најдобриот фудбал во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не можеш да очекуваш нешто од луѓе што не постигнале ништо во својот живот. Знаев дека можат да направат такво нешто, но имаше луѓе вработени таму кои со ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев кој остави голема трага на клупски и репрезентативен план неодамна одлучи да ја заврши кариерата како професионален фудбалер. Нашиот поранешен ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска во синоќешното гостување во „360“ говореше за катуелните проблеми со јавниот автобуски превоз во главниот град. ...
сите 469 | | | веќе видена

Денеска се одбележува Меѓународниот ден за борба против корупцијата – 9-ти декември. Премиерот Димитар Ковачевски испрати јасна порака дека Владата има ...
сите 178 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 210 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Панчо се налути на ФФМ: Од што лечите фрустрации не најдовте ни за сходно да го поздравите Горан Пандев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: