„Еден потег, многу придобивки“ – Виса бонус кампања на Шпаркасе банка


2 копии

Шпаркасе банка АД Скопје во соработка со Виса ја лансираше бонус кампањата „Еден потег, многу придобивки“, која има за цел понуда на премиум услуга и додадена ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе Банка продолжува да ја зацврстува својата капиталната позиција како значајна мерка за поддршка на планираниот развој во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Првата консултантска Data Science компанија во Македонија со 100% македонски капитал, Дата Мастерс, го прослави четвртиот роденден во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Брзиот технолошки развој во последниве децении доведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Време зa читање: 2 минути Агенцијата за кредитен рејтинг AM Best , во рамките на редовната годишна ревизија на Заваровалница Триглав и Позаваровалница Триглав ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Кредитниот референт е одговорен за навремено и квалитетно изготвување, поднесување и презентирање на кредитни предлози за постојни и ...
| | веќе видена | слични

Стратегиските планови за долгорочен раст на Шпаркасе Банка поддржани со нова докапитализација во износ од 20 милиони евра Александра Спасеска 29.09.2022 / ...
| | веќе видена | слични

Не трчајте од шалтер до шалтер, од банка до банка, од извршител до присилни наплаќачи и не нервирајте се ако морате да чекате само за една потврда за тоа дали, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 3 минути Триглав Осигурување Живот АД Скопје во присуство на бројни гости од земјава и странство, соработници и партнери кои изминатите години ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државните награди „Св. Климент Охридски“ за 2022 година за долгогодишни остварувања во областа на воспитанието, образованието, културата, уметноста, ...
сите 200 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 63 | | | веќе видена

Божидар Божиновски ја искористи новата мундијалска победа на пенали на хрватските фудбалери за во објавата на денот на Фејсбук да ја парафразира славната мисла ...
сите 209 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 76 | | | веќе видена

Контроверзиите помеѓу Џердан Шаќири и српските навивачи и новинари продолжија и по вчерашниот пораз на Швајцарија од Португалија со 6:1. Новинар на српски ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Еден потег, многу придобивки“ – Виса бонус кампања на Шпаркасе банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: