КАДЕ И КОЛКУ ДОЛЖИТЕ? Македонско кредитно биро води евиденција за сите ваши задолжувања

Не трчајте од шалтер до шалтер, од банка до банка, од извршител до присилни наплаќачи и не нервирајте се ако мора да чекате само за една потврда за тоа дали, ...
| | веќе видена | слични

Проект среќа ги повика компаниите и вработените да донираат храна и зимска облека за децата од семејствата кои се со ниски примања. Тие апелираат компаниите да ...
| | веќе видена | слични

Не трчајте од шалтер до шалтер, од банка до банка, од извршител до присилни наплаќачи и не нервирајте се ако морате да чекате само за една потврда за тоа дали, ...
| | веќе видена | слични

 Сè повеќе сме сведоци на времиња кога младите се решени да напредуваат во своите кариери и да инвестираат во своите способности и вештини. Па, така ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сите фактури кон приватните превозници се исплатени, изјави денеска директорот на Јавното сообраќајно претпријатие „Скопје“, Александар Стојковски, на ...
сите 426 | | | веќе видена

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Kонтроверзниот украински бизнисмен Олександар Онишченко за Сител вели дека сите документи со кои го добил македонското државјанство се легални. Онишченко ...
сите 288 | | | веќе видена

Лионел Меси одигра одличен натпревар против Мексико и ја предводеше својата селекција до важна победа после поразот од Саудиска Арабија во првото коло. Меси ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАДЕ И КОЛКУ ДОЛЖИТЕ? Македонско кредитно биро води евиденција за сите ваши задолжувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: