Со Ценометар.мк можете месечно да заштедете околу 4-5.000 денари

2 копии

Исламската верска заедница (ИВЗ) побара да се повлече месен нарезок затоа што во состојките имало свинско месо, а во исто време на пакувањето имало лого кое ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ниту Тинекс маркетите, ниту компанијата се продадени, а нема ниту договор за купопродажба, реагираат од компанијата по ширењето на веста дека ќе ги преземе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако вчера Shqipmedia објави дека „Вива Фреш“ го купува ланецот маркети „Тинекс“, директорот на „Вива Фреш“ за Македонија, Беким Беќири ги демантираше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 842 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 62 | | | веќе видена

Катар објави дека потпишал 27-годишен договор со Кина за снабдување на земјата со течен природен гас, велејќи дека тоа е најдолгиот договор некогаш постигнат ...
сите 208 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со Ценометар.мк можете месечно да заштедете околу 4-5.000 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: