Џорџ Клуни бил платен само 3 долари за филмот којшто бил номиниран за Оскар дури во 6 категории


Џорџ Клун едно време беше еден од најплатените актери на светот, но можеби ќе ве изненади фактот што бил платен само три долари за еден од своите филмови за ...
| | веќе видена | слични

Џулија Робертс за малку ќе допрела нешто што можело да ја убие во текот на снимањето на „Билет за рајот“. 54-годишната актерка повторно се обедини со блискиот ...
| | веќе видена | слични

За неговата историска драма од 2005 година, Добра ноќ и среќно, Клуни, покрај улогата на актер, се најде и во улогата на режисер и сценарист на филмот. Но, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонски владин тим предводен од премиерот Димитар Ковачевски утре ќе има средба со компанијата за природен гас што ја посочи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 790 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 209 | | | веќе видена

Имаме суштинска потреба во цел исток не само во општина Штип да се доизгради клиничката болница која беше започната в 2016 година и за година дена е изградено ...
сите 294 | | | веќе видена

Ме избркаa од мојата политичка партија, изјави Кастриот Реџепи во емисијата „Патот кон“ во Алсат, велејќи дека неговата партија не прифатила да има состанок на ...
сите 229 | | | веќе видена

Бугарија денеска по „Иван Михајлов“ во Битола, ќе отвори уште еден културен клуб со контроверзно име поврзано со фашизмот - „Цар Борис Трети“ со седиште во ...
сите 141 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Околу 15.000 руски војници ќе бидат принудени да се предадат во Украина. Ова го тврди експертот Ед Арнолд. Тој е поранешен офицер на британската армија и НАТО ...
сите 360 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џорџ Клуни бил платен само 3 долари за филмот којшто бил номиниран за Оскар дури во 6 категории

Од:
До кого (е-маил):
Порака: