Вработени во угостителски објект во центарот на Скопје физички се пресметале


Вработени во угостителски објект во центарот на Скопје физички се пресметале. На 22.09.2022 во 17.00 часот во СВР Скопје, М.М.(33) од Скопје пријавил дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

Во населба Стопански двор-Скопје, настанал пожар во ѓубриште во двор од викенд куќа, во сопственот на 86-годишник од Скопје. Од МВР со детали за настанот: -На ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сабина и Елиф ги бара семејството преку социјалните мрежи, но и на терен, а во потрагата се вклучени и МВР и Обвинителството.  Семејството во немоќ да стапи во ...
| | веќе видена | слични

Амстердам, Лондон, Париз, Брисел, Даблин, Копенхаген, Виена, Франкфурт, Рим или Цирих? Изберете ја вашата следна дестина Семејството, роднините и пријателите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски презентираше план за набавка за гас и мазут, по цени кои нема да доведат зголемување на сметките на граѓаните и кои ...
сите 581 | | | веќе видена

„Знаете дека можете да сметате на нашата верна поддршка во интерес на слободата на украинскиот народ. Бидете силни и зачувајте ја својата непоколеблива вера!“ ...
сите 140 | | | веќе видена

Портпаролката на Министерството за надворешни работи, Марија Захарова, за прорежимската ТВ програма изјави дека „Вашингтон има целосна контрола“ над водите ...
сите 309 | | | веќе видена

Панчо од ДНК, кој важи за голем фудбалски фан, отворено ја критикуваше Фудбалската федерација откако Македонија загуби од Грузија и Бугарија и заврши на ...
сите 347 | | | веќе видена

Со оглед на зачестените инциденти, очигледно неопходна е поголема/зајакната контрола на јавните места, како и во јавниот превоз од страна на екипи на МВР, ...
сите 35 | | | веќе видена

На прашање од Ковачки дали ќе се поништи огласот за професионални војници, министерката за одбрана Славјанка Петровска одговори оти нема потреба да има ...
сите 89 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 09:25 часот во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје – ЕВР Ѓорче Петров, Одделение за криминалистички работи го лишиле од ...
сите 398 | | | веќе видена

Извршниот директор на Бугарскиот фудбалски сојуз (БФС), Борислав Попов, е убеден дека Македонија ќе добие санкција од УЕФА за исвиркувањето на националната ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вработени во угостителски објект во центарот на Скопје физички се пресметале

Од:
До кого (е-маил):
Порака: