Рено Р5 турбо 3Е е модерна електрична верзија на рели легендата (ФОТОГАЛЕРИЈА)


Пред да ја покаже сериската верзија на новиот електричен Р5, Рено уште еднаш нè потсети на култниот автомобил преку уникатната верзија на Р5 турбо специјалниот ...
| | веќе видена | слични

Возењето на „Bugatti W16 Mistral“ секако е незаборавно искуство, со 1.600 коњски сили и ветер во коса. Кон средината на август „Bugatti“ го претставил новиот ...
| | веќе видена | слични

Само неколку недели по најавување на новата ГСе (гранд спорт електрик) ознака за своите спортски модели, Опел ја прикажа астра ГСе која ќе може да се добие ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Македонски владин тим предводен од премиерот Димитар Ковачевски утре ќе има средба со компанијата за природен гас што ја посочи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 753 | | | веќе видена

Имаме суштинска потреба во цел исток не само во општина Штип да се доизгради клиничката болница која беше започната в 2016 година и за година дена е изградено ...
сите 173 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 209 | | | веќе видена

Ме избркаa од мојата политичка партија, изјави Кастриот Реџепи во емисијата „Патот кон“ во Алсат, велејќи дека неговата партија не прифатила да има состанок на ...
сите 229 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рено Р5 турбо 3Е е модерна електрична верзија на рели легендата (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: