(Фото) Дали некој би платил 250 милиони долари за да живее на врвот на светот?

Восхитувачкиот пентхаус е круна на њујоршката кула „Central Park“ која исто така е највисоката станбена зграда на светот. Неверојатниот пентхаус се простира на ...
| | веќе видена | слични

Луксузната вила на Видоје Ристовиќ која ја наследи Николина Пишек (46) од покојниот сопруг и која се наоѓа во Загреб се продава, пренесуваат регионалните ...
| | веќе видена | слични

Основачот на „Microsoft“, Бил Гејтс, и неговата поранешна сопруга Мелинда, поседувале повеќе домови како ултралуксузни вили на езеро вредни 150 милиони долари ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за МАКФАКС министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, одговарајќи на прашање за енергетската криза истакна дека топлинска енергија ќе има, ...
сите 687 | | | веќе видена

Денешниот протест во врска со отворањето на бугарскиот клуб „Цар Борис Трети” во Охрид заврши без посебни нарушувања на јавниот ред и мир, а наспроти ...
сите 425 | | | веќе видена

Државата прави напори за обезбедување на енергенси за непречено производство на електрична и топлинска енергија за потребите на граѓаните во престојната зима, ...
сите 230 | | | веќе видена

Пет дена со Аферата #Броило… Ковачевски и кумот ја основале Пиксел гроуп 5 месеци откако СДСМ прави Влада! Оваа фирма добива: 4 исплати од Фонд за Иновации во ...
сите 262 | | | веќе видена

Компаниите ги бројат деновите до следната среда, кога Владата треба да објави мерки за помош на големиот бизнис за справување со енергетската криза, а со тоа и ...
сите 243 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното гостување во емисијата „360 степени“ на Алсат-М Телевизија изјави дека отворањето на бугарскиот ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Дали некој би платил 250 милиони долари за да живее на врвот на светот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: