Достапна прва едиција стикери на македонски јазик на Инстаграм

6 копии

Достапна е првата едиција стикери на македонски јазик за социјалната мрежа Инстаграм. Како што информираше министерката за култура, Бисера Костадиновска ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Вчера бевме сведоци каде премиерот со министрите направи еден спектакл од наводни мерки за директна помош на граѓаните во услови на криза. Граѓаните се свесни ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На денешната 87 седница на Собранието на Република Македонија пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Велика Стојкова Серафимовска постави неколку прашања. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Потпретседателката на СДСМ Бисера Костадинова Стојческа во интервју за емисијата „Трилинг“ во однос на донесување на уставните измени, истакна дека верува дека ...
| | веќе видена | слични

СДСМ е држаничка партија, која секогаш презема одговорност да се решаваат, навистина најгорливите прашања, во интерес на граѓаните. Од ВМРО-ДПМНЕ не видовме ...
| | веќе видена | слични

Министерката за култура, Бисера Костадиновска-Стојчевска верува дека и во редовите на опозициските партии ќе преовладее разумот и ќе гласаа за уставните измени ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ сака СДСМ да биде пред колабрирање, но за жал тоа не е така. СДСМ е секогаш на власт кога треба да се решаваат најгорчливите прашања на оваа држава, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Имено, станува збор за 13 стикери, кои можат да се најдат под рубриката GIF, со впишување на клучни зборови како: петок, petok, петокмие, petokmie. Станува ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Знаете дека можете да сметате на нашата верна поддршка во интерес на слободата на украинскиот народ. Бидете силни и зачувајте ја својата непоколеблива вера!“ ...
сите 140 | | | веќе видена

По оштетувањето на гасоводот „Северен тек“, многумина прстот го вперија во Русија како главен виновник за саботажата, што тие категорично го демантираат. ...
сите 308 | | | веќе видена

Панчо од ДНК, кој важи за голем фудбалски фан, отворено ја критикуваше Фудбалската федерација откако Македонија загуби од Грузија и Бугарија и заврши на ...
сите 347 | | | веќе видена

Со оглед на зачестените инциденти, очигледно неопходна е поголема/зајакната контрола на јавните места, како и во јавниот превоз од страна на екипи на МВР, ...
сите 35 | | | веќе видена

На прашање од Ковачки дали ќе се поништи огласот за професионални војници, министерката за одбрана Славјанка Петровска одговори оти нема потреба да има ...
сите 89 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 09:25 часот во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје – ЕВР Ѓорче Петров, Одделение за криминалистички работи го лишиле од ...
сите 398 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски презентираше план за набавка за гас и мазут, по цени кои нема да доведат зголемување на сметките на граѓаните и кои ...
сите 243 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Достапна прва едиција стикери на македонски јазик на Инстаграм

Од:
До кого (е-маил):
Порака: