Цеца ќе снима нов албум

Цеца Ражнатовиќ ќе снима нов албум кој треба да излезе наредната година на пролет, пренесе „24 седум“. Последниот „Автограм“ го издаде 2016 година. Извор откри ...
| | веќе видена | слични

Членови на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ полека пристигнува во студиото на Кошутњак. Снежана Ѓуришиќ беше меѓу првите која пристигна, но не кажа ништо за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатиот состав на жирито е подготвен за предизвиците кои ги носи новата серија, но подготвена е и убавата водителка Сања Кужет. Убавата водителка не крие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денешниот протест во врска со отворањето на бугарскиот клуб „Цар Борис Трети” во Охрид заврши без посебни нарушувања на јавниот ред и мир, а наспроти ...
сите 425 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 127 | | | веќе видена

Државата прави напори за обезбедување на енергенси за непречено производство на електрична и топлинска енергија за потребите на граѓаните во престојната зима, ...
сите 230 | | | веќе видена

Пет дена со Аферата #Броило… Ковачевски и кумот ја основале Пиксел гроуп 5 месеци откако СДСМ прави Влада! Оваа фирма добива: 4 исплати од Фонд за Иновации во ...
сите 262 | | | веќе видена

Јас еден од сновачите на компанијата „Пиксел“ која е формирана 2017/2018 година, но кога станав министер јас ги отстапив уделите, рече премиерот Димитар ...
сите 48 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цеца ќе снима нов албум

Од:
До кого (е-маил):
Порака: