Вучиќ: Во регионот не сакаат Србија да ја зборува вистината (ВИДЕО)


Српскиот претседател Александар Вучиќ на Генералното собрание на Обединетите нации истакна дека против Србија „во дел од меѓународната јавност се води хибридна ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Унгарскиот премиер Виктор Орбан го поддржа Милорад Додик во трката за претседател на Република Српска на претстојните избори на 2 октомври. Во краткото видео ...
| | веќе видена | слични

Унгарскиот премиер Виктор Орбан отворено го поддржа Милорад Додик во неговата кандидатура за претседател на Република Српска.Во краткото видео обраќање, Орбан ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Босна и Херцеговинане ги признава, ниту ќе ги прифати резултатите од сепаратистичките референдуми спроведени во деловите на Украина под руска окупација, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Српскиот член на Претседателството на Босна и Херцеговина, Милорад Додик во разговор со медиумите кажа дека на Сараево не пие ниту вода. Причина за таквата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарскиот пратеник Костадин Костадинов, кој на отворањето на Културно-информативниот центар на Бугарија во Скопје го повтори радикалниот став дека Македонија ...
сите 338 | | | веќе видена

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вучиќ: Во регионот не сакаат Србија да ја зборува вистината (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: