Наоми Еки е Витни Хјустон во биографскиот филм за познатата пејачка

Студиото „Сони пикчрс“ го објави првиот трејлер за филмот за животот и музичката кариера на Витни Хјустон. Филмот се вика „I Wanna Dance With Somebody“ по еден ...
| | веќе видена | слични

Членови на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ полека пристигнува во студиото на Кошутњак. Снежана Ѓуришиќ беше меѓу првите која пристигна, но не кажа ништо за ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Филм за британскиот пејач Роби Вилијамс се снима во Белград. Музичката ѕвезда се игра себеси во овој биографски филм, а актерот Јоно Дејвис, кој го толкува во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатиот состав на жирито е подготвен за предизвиците кои ги носи новата серија, но подготвена е и убавата водителка Сања Кужет. Убавата водителка не крие ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ ќе снима нов албум кој треба да излезе наредната година на пролет, пренесе „24 седум“. Последниот „Автограм“ го издаде 2016 година. Извор откри ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонски владин тим предводен од премиерот Димитар Ковачевски утре ќе има средба со компанијата за природен гас што ја посочи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 753 | | | веќе видена

Имаме суштинска потреба во цел исток не само во општина Штип да се доизгради клиничката болница која беше започната в 2016 година и за година дена е изградено ...
сите 393 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 209 | | | веќе видена

Ме избркаa од мојата политичка партија, изјави Кастриот Реџепи во емисијата „Патот кон“ во Алсат, велејќи дека неговата партија не прифатила да има состанок на ...
сите 229 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 49 | | | веќе видена

АД ЕСМ обезбеди природен гас од Макпетрол до крајот на октомври, а грејната сезона ќе започне на 15 октомври, велат од ЕСМ. -На почетокот на грејната сезона ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наоми Еки е Витни Хјустон во биографскиот филм за познатата пејачка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: