МУ ПОКАЖА НА СОПРУГОТ ШТО ИЗГУБИЛ: Емили Ратајковски се сликаше топлес (ФОТО)

Емили Ратајковски е позната манекенка која неодамна секојдневно е во јавноста поради разводот со Себастиен Бер-МекКлард кој ја изневерил. Двојката се венча во ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на музичарот Петар Грашо се породи на 17-ти јули и на свет донесе преслатко девојче Алба, а изгледот на Хана Хуљиќ само два месеци по породувањето е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Два месеци по раѓањето на ќерката Алба, Хана Хуљиќ се појави во Сплит на доделувањето на европската награда за филмска музика. Хана ана настанот се појави во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонски владин тим предводен од премиерот Димитар Ковачевски утре ќе има средба со компанијата за природен гас што ја посочи лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 790 | | | веќе видена

Само во еден потег, кумот на премиерот Ковачевски добил работа од 2 милиони евра. Фирмата на кумот на Ковачевски склучува договор со ЕВН, каде државата има ...
сите 209 | | | веќе видена

Имаме суштинска потреба во цел исток не само во општина Штип да се доизгради клиничката болница која беше започната в 2016 година и за година дена е изградено ...
сите 294 | | | веќе видена

Ме избркаa од мојата политичка партија, изјави Кастриот Реџепи во емисијата „Патот кон“ во Алсат, велејќи дека неговата партија не прифатила да има состанок на ...
сите 229 | | | веќе видена

Бугарија денеска по „Иван Михајлов“ во Битола, ќе отвори уште еден културен клуб со контроверзно име поврзано со фашизмот - „Цар Борис Трети“ со седиште во ...
сите 142 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена

Околу 15.000 руски војници ќе бидат принудени да се предадат во Украина. Ова го тврди експертот Ед Арнолд. Тој е поранешен офицер на британската армија и НАТО ...
сите 360 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МУ ПОКАЖА НА СОПРУГОТ ШТО ИЗГУБИЛ: Емили Ратајковски се сликаше топлес (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: