УНИБанка во соработка со Mastercard ја додели големата награда автомобил - Hyundai Venue

5 копии

На 20 септември во Бизнис Центарот на УНИ Банка во Скопје, во присуство на надлежен Нотар Анита Адамческа, претставник од Маркетинг агенција КИВИ - Андреа ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa На 20 септември со почеток од 10.30 часот во Бизнис Центарот на УНИБанка беа извлечени добитниците на наградите од големата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Рускиот претседател Владимир Путин им одобри на студентите од универзитетите и стручните колеџи со одложување на повикот за мобилизација. Овој потег уследи по ...
сите 244 | | | веќе видена

Што се однесува до проектите за Скопје, ќе има фабрика и електрични автобуси кога оваа криминална влада ќе замине и кога ќе се создадат услови за инвестирање. ...
сите 321 | | | веќе видена

Се прават напори за да им се излезе во пресрет на основните и на средните училишта и наставата во зимскиот период да се одржува со физичко присуство, изјави ...
сите 427 | | | веќе видена

(Колумна на директорката на УЈП и функционерка на СДСМ, Сања Лукаревска) На одбележувањето на 70 годишнината од востоличувањето на Елизабета Втора, во јуни ...
сите 229 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УНИБанка во соработка со Mastercard ја додели големата награда автомобил - Hyundai Venue

Од:
До кого (е-маил):
Порака: